Nilüfer/BURSA

Demirci Mh. Doğan Cd. No:15

Telefon

+90 224 494 26 13

Hizmetlerimiz

Biz Farklıyız

Hangi Hizmetleri Sağlıyoruz

Tüm hizmetlerimiz “Engelli Bireylere Yönelik Özel Bakım Merkezleri Yönetmeliği” kapsamında planlanmaktadır. Ayrıca kuruluşumuz Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile koordineli ve iş birliği halindedir.

bakimhizmetleri2

Bakım Hizmetleri

Bireylerin günlük yaşantılarını sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir ortamda sürdürmelerini sağlamak ilkesiyle; Merkezimizde ev sıcaklığında konaklama, sağlık bakımı, beslenme ve temizlik hizmetlerini titizlikle sunmaktayız.

saglikhizmetleri2

Sağlık Hizmeti

Sağlık alanında uzmanlaşmış ve deneyimli fizyoterapist, sosyal hizmet uzmanı, beslenme uzmanı, hemşire ve bakım personellerinden oluşan kadrosu ile hizmet vermekteyiz.

beslenmeresmi (3)

Beslenme

Bireye merkeze kabul aşamasından itibaren, bedensel kitle indekslerinin sürekli kontrolü, kişisel beslenme ve diyet programlarının uygulanması, her bireyin rutin takibi ve değerlendirilmesi hizmetleri sunulmaktayız.

fiziktedavi2

Fizik Tedavi Hizmeti

Kalça kırığı, diz protezi, omurga kırığı, fıtık gibi ortopedik ameliyatlar ve felç/inme gibi nörolojik hastalıklardan sonra rehabilitasyon üzerine çalışmalar yapmaktayız.

sosyalhizmet2

Sosyal Hizmet

Merkezimizde konuklarımız için kurum içi ve kurum dışı sosyo-kültürel etkinlikler yapılmaktadır. Tüm konuklarımızla bireysel ve grup görüşmeleri sosyal hizmet uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bilgi Alın

Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Alabilirsiniz

Bize aşağıdaki formdan hangi hizmetimiz hakkında bilgi almak istediğinizi iletebilirsiniz. Size en kısa süre içerisinde dönüş sağlayacağız.

×